SSS

Lütfen sık sorulan sorularımıza bir göz atın.

SSS

Lütfen sık sorulan sorularımıza bir göz atın.

Alışveriş Bilgileri

Nereye gönderiyoruz?

Tekktech ürünlerini dünyanın her yerine gönderiyoruz fakat bazı ürünler için nakliye kısıtlamaları geçerli olabilir. Ayrıntıları görmek için ürün sayfasında gönderim yerinizi seçmeniz gerekmektedir.

Hangi nakliye hizmeti kullanılıyoruz?

Tekktech, çeşitli uluslararası nakliye şirketleri ile çalışmaktadır. Gönderim hedefi ve ürün ağırlığı dahil olmak üzere çeşitli faktörlere göre en ideal nakliye seçmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki şuanda hızl nakliye seçenekleriniüz sunmuyoruz

Kargo ücreti ne kadar?

249 doların üzerindeki siparişler için standart nakliye ÜCRETSİZDİR! Türkiye dışına gönderilen siparişler için gönderim bedeli, ürünün gönderildiği ülkeye, ağırlığına ve maliyetine bağlı olarak değişecektir. Türkiye dışından getirilen tüm eşyaların, varış ülkesine varışta gümrük ve vergilere tabi olduğunu unutmayın.

Gönderim adresimi değiştirebilir miyim?

Sipariş verildikten sonra gönderim adresinin değiştirilebileceğini garanti edemeyiz. Genellikle sipariş işlenirken adresi gönderilmeden önce güncelleyebileceğimiz küçük bir zaman aralığı vardır. Lütfen bizimle iletişime geçin info@tekktech.com

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz gönderildikten sonra, takip bilgilerini içeren bir gönderi onay e-postası alacaksınız.

Siparişim kargoya verildi diyor ama takipte herhangi bir hareket göremiyorum.

İzleme bilgilerinizin size ulaştığında güncellenmesinin 24 saate kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. Bu saatten sonra hala herhangi bir bilgi göremiyorsanız lütfen info@tekktech.com ile iletişime geçiniz.

Ödeme Bilgileri

Ödeme metodları Nelerdir?

Visa, MasterCard, PayPal ile alışveriş yapabilirsiniz. Tekktech ayrıca CyrptoCurrency ödemesini de kabul eder.

Satış Vergisi?

Tahsil edilen satış vergisi tutarı, satın alınan ürünün türü, alıcının teslimat adresi, nakliye masrafları ve devlet yasalarınca belirlenmiş vergi oranları dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır. Varsa, ödeme sırasında gönderim adresinizi seçtiğinizde satış vergisi eklenecektir. Türkiye dışından getirilen tüm eşyaların, varış ülkesine varışta gümrük ve vergilere tabi olduğunu unutmayın. Hedef ülkeye, ürün tipine ve sipariş değerine bağlı oldukları için bunların maliyetini ne yazık ki tahmin edemiyoruz. Gümrük vergisi ödemeleri müşterinin sorumluluğundadır ve iade edilemez.

Siparişler ve İadeler

Siparişimin durumunu nasıl kontrol ederim?

Siparişinizin durumunu kontrol etmek için Sipariş Geçmişi’ne gidin ve sipariş numaranızı bulun. Siparişinizle ilgili başka sorularınız varsa, lütfen info@tekktech.com ile iletişime geçin.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişler verildikten sonra iptal edilebileceğini ne yazık ki garanti edemeyiz. İptal talebinde bulunmak istiyorsanız lütfen siparişinizi verdikten sonra en kısa sürede info@tekktech.com ile iletişime geçin.

Siparişimi değiştirebilir miyim?

Maalesef, siparişler verildikten sonra değiştirilemez.

Siparişime uygulanacak herhangi bir ekstra ücret var mı?

Uluslararası siparişlerin nakliyesi için (tüm ürünlerin Türkiye dışından getirildiğini unutmayın), ödeme sırasında belirlenen nakliye masraflarına ek olarak, varış ülkesine varışta ek geçerli gümrük vergilerinin ve/veya vergilerin ödenmesinden siz sorumlu olacaksınız. Hedef ülkeye, ürün tipine ve sipariş değerine bağlı oldukları için bunların maliyetini ne yazık ki tahmin edemiyoruz. Görevler ve vergi ödemeleri müşterinin sorumluluğundadır ve iade edilemez.

İadeler

İade edilen tüm ürünler, orijinal etiketleri ve ambalajı bozulmamış olarak yeni durumda olmalıdır. İade edilen ürünlerin kargo ücretini ödemeniz gerektiğini unutmayın.